Sveikiname ir didžiuojamės!

Sveikiname II gimnazijos klasės mokinį Arminą Mickų - Lietuvos mokinių liaudies dailės konkurso ,,Sidabro vainikėlis" III - osios vietos laimėtoją (mokytojas Antanas Dimša).

Sveikiname gimnazijos komandą - Kajų Marozą, Arminą Mickų, Tautvydą Pudžiuvelį, Lauryną Veščiūną, Gustę Žuvininkaitę, Adriją Barvainaitę, Eveliną Musnickaitę, Augustę Trečiokaitę - 2016-2017 m. m. rajono gimnazijų/progimnazijų sporto žaidynių lengvosios atletikos kroso estafečių varžybų II - osios vietos laimėtoją (mokytojas Mantas Jusis).

Sveikiname gimnazijos komandą - Eveliną Musnickaitę, Adriją Barvainaitę, Augustę Trečiokaitę, Ievą Černiauskaitę, Gabrielę Pociūtę, Gustę Žuvininkaitę - 2016-2017 m. m. rajono gimnazijų/progimnazijų sporto žaidynių merginų keturkovės varžybų II - osios vietos laimėtoją (mokytojas Mantas Jusis).

Sveikiname 8 klasės mokinius - Edviną Danielių, Airidą Klimą, Mykolą Ardavičių, Laurą Barišauskaitę - tikybos olimpiados ,,Garstyčios grūdas - 2017" nugalėtojus (mokytoja Roma Zaksienė).

Sveikiname Ia gimnazijos klasės mokinę Gretą Latvėnaitę, Lietuvos mokinių technologijų olimpiadoje ,,Mes kūrybingi ir išmanūs" laimėjusią III vietą.

6 klasės mokinį Saulių Žundą - Kauno r. 5 - 8 klasių mokinių X Tado Ivanausko konkurso II - osios vietos laimėtoją (mokytoja Skirmutė Kvedarauskienė).