Sveikiname ir didžiuojamės!

Sveikiname Domeikavos gimnazijos mokinių komandą - Aivarą Kaupą, Juozą Petrylą, Adriją Barvainaitę ir Ernestą Steponkų - Kauno rajono 8 - 9 klasių mokinių chemijos konkurse laimėjusią III vietą (mokytoja Lina Elena Petrauskienė).

Sveikiname respublikinių moksleivių folklorinių šokių varžytuvių ,,Patrepsynė – 2018“ diplomantus: Pauliną Jakavičiūtę ir Stanislovą Dzimidavičių, Eveliną Ivanauskaitę ir Juozą Pertylą, Šarūnę Ivanauskaitę ir Martyną Dabašinską, Meilę Dzimidavičiūtę ir Liną Sutkaitį (mokytoja Daiva Bradauskienė).

Sveikiname II gimnazijos klasės mokinę Gretą Latvėnaitę – respublikinio mokinių integruoto technologijų ir literatūros konkurso ,,Kūrybos paukštė – 2018“ II – osios vietos laimėtoją (mokytoja Estela Žukauskienė).

Sveikiname Užliedžių skyriaus 4 klasės mokinį Rojų Kondratavičių – tarptautinės olimpiados ,,Kings matematika“ I – osios vietos laimėtoją (mokytojas Virginijus Piekus).

Sveikiname Aurėją Meištaitę - Kauno rajono mokinių dailės olimpiados III - osios vietos laimėtoją (mokytoja Liudmila Karmonienė).

Sveikiname Gretą Latvėnaitę - Kauno rajono mokinių technologijų olimpiados I - osios vietos laimėtoją (mokytoja Estela Žukauskienė).

Sveikiname Arminą Mickų - Kauno rajono mokinių technologijų olimpiados II - osios vietos laimėtoją (mokytojas Antanas Dimša).

Justę Matonytę - Kauno r. 6 - 8 klasių mokinių geografijos olimpiados ,,Mano gaublys" II - osios vietos laimėtoją (mokytojas Darius Starkus).

Sveikiname IV gimnazijos klasės mokinį Lauryną Veščiūną - Kauno r. mokinių matematikos olimpiados I - osios vietos laimėtoją (mokytoja Erika Žiūkienė).

Sveikiname IV gimnazijos klasės mokinį Juozą Petrylą - Kauno r. mokinių matematikos olimpiados II - osios vietos laimėtoją (mokytoja Erika Žiūkienė).

Sveikiname III gimnazijos klasės mokinį Tomą Kulpiną - Kauno r. mokinių matematikos olimpiados III - osios vietos laimėtoją (mokytoja Rita Česnauskienė).

Sveikiname Domeikavos gimnazijos komandą - Nojų Krajašą, Gustą Trapecką, Beną Kuiziną - 2017-2018 m. m. Kauno rajono gimnazijų/ progimnazijų sporto žaidynių vaikinų stalo teniso varžybų III - osios vietos nugalėtojus (mokytojas Vytautas Orintas).

Sveikiname Ia gimnazijos klasės mokinę Meilę Dzimidavičiūtę - Kauno rajono mokinių fizikos olimpiados II - osios vietos laimėtoją (mokytojas Virginijus Karmonas).

Sveikiname IIa gimnazijos klasės mokinę Gretą Latvėnaitę - Kauno rajono mokinių fizikos olimpiados III- osios vietos laimėtoją (mokytojas Virginijus Karmonas).

Sveikiname III gimnazijos klasės mokinį Tomą Kulpiną - Kauno rajono mokinių fizikos olimpiados II - osios vietos laimėtoją (mokytojas Virginijus Karmonas).

Sveikiname Domeikavos gimnazijos krepšinio komandą - 2017-2018 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų vaikinų 3x3 krepšinio tarpzoninių varžybų I- osios vietos nugalėtoją (mokytojas Vytautas Orintas).

Sveikiname Domeikavos gimnazijos kvadrato komandą - 2017-2018 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninių mergaičių kvadrato varžybų II- osios vietos nugalėtoją (mokytoja Vilija Pakalniškienė).

Sveikiname merginų krepšinio komandą - Medą Antanaitytę, Ievą Černiauskaitę, Rugilę Kriaučiūnaitę, Liną Tamkevičiūtę - 2017-2018 m. m. Kauno r. gimnazijų/progimnazijų sporto žaidynių merginų 3x3 krepšinio varžybų III - osios vietos laimėtoją.

5 – 6 klasių mokinių kvadrato komandą:Austėją Stanaitytę, Gabiją Vasiliauskaitę, Rusnę Kalendraitę, Adriją Bukovaitę, Austėją Babraitis,Evitą Didžiariekytę,Diją Griciūtę,Vestiną Dzemidavičiūtę,Jurgitą Zdanavičiūtę,Deimantę Stuomaitę, Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninių mergaičių kvadrato varžybų II-osios vietos nugalėtoją.

Gretą Latvėnaitę ir Medą Antanaitytę - gimnazijos Meninio skaitymo konkurso nugalėtojas.

Sveikiname II gimnazijos klasės mokinį Arminą Mickų - Lietuvos mokinių liaudies dailės konkurso ,,Sidabro vainikėlis" III - osios vietos laimėtoją (mokytojas Antanas Dimša).

Sveikiname gimnazijos komandą - Kajų Marozą, Arminą Mickų, Tautvydą Pudžiuvelį, Lauryną Veščiūną, Gustę Žuvininkaitę, Adriją Barvainaitę, Eveliną Musnickaitę, Augustę Trečiokaitę - 2016-2017 m. m. rajono gimnazijų/progimnazijų sporto žaidynių lengvosios atletikos kroso estafečių varžybų II - osios vietos laimėtoją (mokytojas Mantas Jusis).

Sveikiname gimnazijos komandą - Eveliną Musnickaitę, Adriją Barvainaitę, Augustę Trečiokaitę, Ievą Černiauskaitę, Gabrielę Pociūtę, Gustę Žuvininkaitę - 2016-2017 m. m. rajono gimnazijų/progimnazijų sporto žaidynių merginų keturkovės varžybų II - osios vietos laimėtoją (mokytojas Mantas Jusis).

Sveikiname 8 klasės mokinius - Edviną Danielių, Airidą Klimą, Mykolą Ardavičių, Laurą Barišauskaitę - tikybos olimpiados ,,Garstyčios grūdas - 2017" nugalėtojus (mokytoja Roma Zaksienė).

Sveikiname Ia gimnazijos klasės mokinę Gretą Latvėnaitę, Lietuvos mokinių technologijų olimpiadoje ,,Mes kūrybingi ir išmanūs" laimėjusią III vietą.

6 klasės mokinį Saulių Žundą - Kauno r. 5 - 8 klasių mokinių X Tado Ivanausko konkurso II - osios vietos laimėtoją (mokytoja Skirmutė Kvedarauskienė).