Naujienos

Sveikiname ir didžiuojamės!

Sveikiname II gimnazijos klasės mokinį Arminą Mickų - Lietuvos mokinių liaudies dailės konkurso ,,Sidabro vainikėlis" III - osios vietos laimėtoją (mokytojas Antanas Dimša).

Sveikiname gimnazijos komandą - Kajų Marozą, Arminą Mickų, Tautvydą Pudžiuvelį, Lauryną Veščiūną, Gustę Žuvininkaitę, Adriją Barvainaitę, Eveliną Musnickaitę, Augustę Trečiokaitę - 2016-2017 m. m. rajono gimnazijų/progimnazijų sporto žaidynių lengvosios atletikos kroso estafečių varžybų II - osios vietos laimėtoją (mokytojas Mantas Jusis).

Sveikiname gimnazijos komandą - Eveliną Musnickaitę, Adriją Barvainaitę, Augustę Trečiokaitę, Ievą Černiauskaitę, Gabrielę Pociūtę, Gustę Žuvininkaitę - 2016-2017 m. m. rajono gimnazijų/progimnazijų sporto žaidynių merginų keturkovės varžybų II - osios vietos laimėtoją (mokytojas Mantas Jusis).

Sveikiname 8 klasės mokinę Laurą Barišauskaitę - respublikinio mokinių integruoto technologijų ir literatūros konkurso ,,Kūrybos paukštė - 2017" III - osios vietos laimėtoją (mokytoja Estela Žukauskienė)

Sveikiname 8 klasės mokinius - Edviną Danielių, Airidą Klimą, Mykolą Ardavičių, Laurą Barišauskaitę - tikybos olimpiados ,,Garstyčios grūdas - 2017" nugalėtojus (mokytoja Roma Zaksienė).

Sveikiname Ia gimnazijos klasės mokinę Gretą Latvėnaitę, Lietuvos mokinių technologijų olimpiadoje ,,Mes kūrybingi ir išmanūs" laimėjusią III vietą.

6 klasės mokinį Saulių Žundą - Kauno r. 5 - 8 klasių mokinių X Tado Ivanausko konkurso II - osios vietos laimėtoją (mokytoja Skirmutė Kvedarauskienė).

Užliedžių skyriaus 2 klasės mokinę Rūtą Genserauskaitę - Dailaus rašto ir iliustracijos konkurso nugalėtoją (mokytoja Vilma Nikontienė).

Sveikiname IIIb gimnazijos klasės mokinę Mortą Rodalevičiūtę - lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados II - osios vietos laimėtoją (mokytoja Alina Mikulėnienė)

Sveikiname IIIb gimnazijos klasės mokinį Lauryną Veščiūną - matematikos olimpiados II - osios vietos laimėtoją (mokytoja Erika Žiūkienė)

Sveikiname Ia gimnazijos klasės mokinę Gretą Latvėnaitę - Kauno r. mokinių meninio skaitymo konkurso I - osios vietos laimėtoją (mokytoja Alina Mikulėnienė), fizikos olimpiados III - osios vietos nugalėtoją (mokytojas Virginijus Karmonas).

Sveikiname Ia gimnazijos klasės mokinę Gabrielę Mikalauskaitę - Kauno r. mokinių fizikos olimpiados II - osios vietos laimėtoją (mokytojas Virginijus Karmonas).

Sveikiname IIIb gimnazijos klasės mokinį Lauryną Veščiūną - Kauno r. mokinių fizikos olimpiados III - osios vietos laimėtoją (mokytojas Virginijus Karmonas).

Sveikiname vaikinų krepšinio komandą - Edviną Jurevičių, Karolį Žalkauską, Roką Jasiulevičių, Martyną Pakulį - 2016/2017 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių finalinių vaikinų 3 x 3 krepšinio varžybų IV-osios vietos laimėtoją (mokytojas Vytautas Orintas).

Sveikiname 6a klasės mokinį Kajų Marozą - Kauno r. 5 - 8 klasių mokinių matematikos olimpiados II vietos laimėtoją (mokytoja Rita Česnauskienė).

Sveikiname 8b klasės mokinę Karoliną Binkevičiūtę - Kauno r. 5 - 8 klasių mokinių matematikos olimpiados II vietos laimėtoją (mokytoja Erika Žiūkienė).

Sveikiname gimnazijos berniukų kvadrato komandą (mokytoja Vilija Pakalniškienė) - 2016-2017 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mokinių kvadrato tarpzoninių varžybų I - osios vietos nugalėtoją!

Sveikiname Ia gimnazijos klasės mokinę Gretą Latvėnaitę - Kauno rajono mokinių biologijos olimpiados III vietos laimėtoją (mokytoja Daiva Bradauskienė).

Sveikiname IIIb gimnazijos klasės mokinę Rugilę Ravinytę - Kauno rajono mokinių biologijos olimpiados III vietos laimėtoją (mokytoja Daiva Bradauskienė).

Sveikiname krepšinio komandą - Karolį Žalkauską, Jokūbą Kvedarą, Edviną Jurevičių, Roką Jasiulevičių - 2016-2017 m. m. Kauno rajono gimnazijų/ progimnazijų sporto žaidynių vaikinų ir merginų 3x3 krepšinio varžybų antrosios vietos laimėtoją (mokytojas Vytaustas Orintas).

Sveikiname Ia gimnazijos klasės mokinę Gretą Latvėnaitę - respublikinio vaikų ir moksleivių piešinių konkurso ,,Apšerkšniję mūsų žiemos" II - osios vietos laimėtoją (mokytoja Liudmila Karmonienė).

Sveikiname IV gimnazijos klasės mokinį Gytį Velykį - 28 - osios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados antrojo etapo II - osios vietos laimėtoją (mokytoja Laima Bondzinskaitė)

Sveikiname Gretą Latvėnaitę, Gabrielę Mikalauskaitę, Viktoriją Viskantaitę, Rugilę Galvanauskaitę, Leilą Benaitytę, Laurą Buknytę - Kauno rajono 9 - 10 klasių mokinių antikorupcinių žinių ir kūrybos konkurso I vietos nugalėtojas (mokytojai Darius Starkus, Edgaras Gabrielaitis, Iveta Šukauskienė).

Sveikiname kvadrato komandą - Kajų Marozą, Dovydą Jasudavičių, Elviną Jakubauską, Matą Ovaltą, Ąžuolą Vaškevičių, Matą Šauklį, Aidą Rybelį, Aidą Zdanavičių, - 2016 - 2017 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų vaikinų zoninėse kvadrato varžybose iškovojusią I vietą (mokytoja Vilija Pakalniškienė).


Sveikiname mergaičių ir berniukų kvadrato komandas 2016-2017 m. m. Kauno rajono gimnazijų/progimnazijų mokinių sporto žaidynių kvadrato varžybose laimėjusias II vietas (mokytoja Vilija Pakalniškienė).


Sveikiname 7b klasės mokinę Karoliną Binkevičiūtę - respublikinio mokinių integruoto technologijų ir literatūros konkurso ,,Kūrybos paukštė - 2016" II - osios vietos laimėtoją (mokytoja Estela Žukauskienė )

Sveikiname IIIb gimnazijos klasės mokinę Gabrielę Bylaitę - respublikinio mokinių integruoto technologijų ir literatūros konkurso ,,Kūrybos paukštė - 2016" III - osios vietos laimėtoją (mokytoja Estela Žukauskienė )

Sveikiname 3a klasės mokinį Timą Vrublevskį, Lietuvos Šotokan karatė pirmenybėse laimėjusį I vietą!

Sveikiname ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ komandą Sveikiname Ia gimnazijos klasės mokinę Gretą Latvėnaitę - Kauno rajono mokinių biologijos olimpiados III vietos laimėtoją (mokytoja Daiva Bradauskienė).

Sveikiname 6a klasės mokinį Kajų Marozą - Kauno r. 5 - 8 klasių mokinių matematikos olimpiados II vietos laimėtoją (mokytoja Rita Česnauskienė).

Sveikiname 8b klasės mokinę Karoliną Binkevičiūtę - Kauno r. 5 - 8 klasių mokinių matematikos olimpiados II vietos laimėtoją (mokytoja Erika Žiūkienė).

Sveikiname IIIb gimnazijos klasės mokinę Rugilę Ravinytę - Kauno rajono mokinių biologijos olimpiados III vietos laimėtoją (mokytoja Daiva Bradauskienė).- Gabrielę Pociūtę, Miglę Vaičiūnaitę, Adriją Barvainaitę, Liną Tamkevičiūtę, Ievą Černiauskaitę, Rugilę Kriaučiūnaitę, Eveliną Burniauskaitę, Beatričę Roževičiūtę, Arnoldą Matjošaitį, Justą Vaitkų, Eriką Rimšą, Žygimantą Pomeckį, Igną Varanauską, Dovydą Ruželę, Ugnių Sutkaitį, Rolandą Ciparį, - 2015/2016 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokinių (2003 m. ir jaunesnių) ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ tarpzoninėse varžybose iškovojusią III vietą (mokytojai Vilija Pakalniškienė, Vytautas Orintas).





























































































Projektas „Noriu ir galiu sukurti žaidimą“

Kviečiame Jūsų mokyklos moksleivius dalyvauti KTU Informatikos fakulteto Multimedijos inžinerijos katedros projekte „Noriu ir galiu sukurti žaidimą“. Išsamesnė informacija https://goo.gl/wvmVJT Nėra reikalavimų moksleivių amžiui ar gebėjimams. Kiekviename etape gali dalyvauti pavieniai moksleiviai arba jų grupės! Kiekvieno etapo laimėtojai bus apdovanoti įmonės INDEFORM suvenyrais: marškinėliais ir puodeliais. Pagrindinis projekto prizas – 1500 JAV dolerių vertės profesionali 12 mėnesių UNITY Pro + iOS + Android licencija. Jeigu moksleiviams pavyks sukurti pakankamai aukšto lygio žaidimą, jis bus įkeltas į „Google Play“ parduotuvę. Galbūt šis žaidimas bus susijęs su mokykla?
Pirmasis etapas vyksta iki balandžio 8 d.
Kauno technologijos universitetas
Informatikos fakultetas I Multimedijos inžinerijos katedra
Studentų g. 50, 408 kab., LT-51368 Kaunas ligita.zailskaite@ktu.lt
https://www.facebook.com/ktu.multimedija



Konkursas „Informiko namas“

Kauno technologijos universitetas (KTU) kviečia moksleivius dalyvauti viename kūrybiškiausių konkursų moksleiviams „Informiko namas“. Konkurso tikslas – supažindinti moksleivius su informacinių technologijų teikiamomis galimybėmis ir sukurti KTU talismano - Informiko - namą.
Konkursas vyksta nuo kovo 1 d. iki gegužės 20 d. Prisijunkite galite jau dabar!
Taisyklės:   http://goo.gl/47GVY6
Daugiau apie konkursą perskaitysite Konkursų svetainėje: http://goo.gl/jkif5w
Konkursą organizuoja KTU Informatikos fakultetas ir KTU Statybos ir architektūros fakultetas.
Konkurso pagrindiniai rėmėjai: IT kompanija „DevBridge“ ir statybinių medžiagų ir sistemų gamintoja - įmonė „Knauf".



Sveikiname ir didžiuojamės!

Laurynas Veščiūnas, IIb gimnazijos klasės mokinys - Kauno r. mokinių fizikos olimpiados II -osios vietos laimėtoją (mokytojas Virginijus Karmonas)

Arminas Kaupas, IIIb gimnazijos klasės mokinys - Kauno r. mokinių fizikos olimpiados II -osios vietos laimėtoją (mokytojas Virginijus Karmonas)

Rugilė Ravinytė, IIb gimnazijos klasės mokinė - Kauno r. mokinių fizikos olimpiados III -osios vietos laimėtoją (mokytojas Virginijus Karmonas)

5a klasės mokinį Kajų Marozą - Kauno r. 5 - 8 klasių mokinių matematikos olimpiados II - osios vietos laimėtoją (mokytoja Rita Česnauskienė).

Sveikiname 8a klasės mokinę Gretą Latvėnaitę - Kauno r. mokinių meninio skaitymo I - osios vietos laimėtoją (mokytoja Alina Mikulėnienė ).

IIb gimnazijos klasės mokinę Rugilę Ravinytę - Kauno r. mokinių chemijos olimpiados II - osios vietos laimėtoją (mokytoja Lina Elena Petrauskienė).

IIb gimnazijos klasės mokinę Danielę Vrubel - Kauno r. mokinių piešinių konkurso ,,Žiemos peizažas" II - osios vietos nugalėtoją (mokytoja Liudmila Karmonienė).

7a klasės mokinę Laurą Barišauskaitę - Kauno r. mokinių piešinių konkurso ,,Spalvinga kelionė po Lietuvėlę" laureatę (mokytoja Liudmila Karmonienė).

8b klasės mokinę Aurėją Meištaitę - Kauno r. mokinių piešinių konkurso ,,Adventinės sakmės ir legendos" laureatę (mokytoja Liudmila Karmonienė).

IIIb gimnazijos klasės mokinę Vytautę Bernatavičiūtę - atviručių konkurso ,,Atvirlaiškis Sitkūnams" laureatę (mokytoja Liudmila Karmonienė).

IVb gimnazijos klasės mokinę Emiliją Karmonaitę - atviručių konkurso ,,Atvirlaiškis Sitkūnams" laureatę (mokytoja Liudmila Karmonienė).

Sveikiname šeštos klasės mokinį Jorį Veretinską, Lietuvos vaikų plaukimo žiemos pirmenybėse pagerinusį du Lietuvos iki 13 m. berniukų rekordus: 100 m. laisvu stiliumi - 0,58,08 s ir 50 m. laisvu stiliumi - 0,26,16 s!

Sveikiname gimnazijos kvadrato komandą – Kajų Marozą, Elviną Jakubauską, Matą Šauklį, Dovydą Jasudavičių, Ąžuolą Vaškevičių, Egontą Ušinską, Luką Pavasarį, Nojų Krajašą, Dovydą Šetkų, Matą Ovaltą – laimėjusią I vietą berniukų, gim. 2003 – 2004 m., kvadrato turnyre Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacijos prezidentui Vytautui Deksniui atminti (trenerė Vilija Pakalniškienė)

III gimnazijos klasės mokinę Gintarę Vitkauskaitę – tarptautiniame dainos festivalyje Ispanijoje laimėjusią III vietą.





>